Prečo mať vaničku v kufri

Ochráňte interiér vášho kufra pred poškodením, či zašpinením! Vanička do kufra je ideálnym pomocníkom, ktorý ochráni váš kufor pred znečistením.

Výhody vaničky v kufri

- Vďaka svojmu protišmykovému povrchu preveziete akýkoľvek náklad jednoduchšie

- Výhodou takejto vaničky je aj vyvýšený okraj, ktorý zabráni rozliatiu tekutín na podlahu auta

- Ušetríte na tepovaní koberca v kufri

- Ak sa vám vyleje tekutina do vaničky alebo sa vám ju podarí zašpiniť inak, rýchlo a bez problémov ju opláchnete, vyčistíte a môžete používať ďalej :)

- Sú odolné voči meniacim sa teplotným podmienkam, olejom, kyselinám či čistiacim prostriedkom.

 

Inštalácia vaničky do kufra:

Aby vám vanička pasovala na 100%, je potrebné pri objednávke uviesť typ vozidla, rok výroby a či sa jedná o sedan alebo kombi. Vaničku jednoducho len vložíte do batožinového priestoru a tá presne doň aj zapadne.

 

Údržba vaničky

Čistenie vaničky je jednoduché. Stačí ju vybrať z auta, ostriekať napr. záhradnou hadicou alebo opláchnuť doma v sprche. Pokiaľ je viac znečistená, bez problémov ju umyjete aj s bežnými čistiacimi prostriedkami.

Vaničku do kufra ocení každý šofér, ktorý v aute preváža napr. detský kočík so špinavými kolieskami od chodníka, lyžiarky s roztápajúcim sa snehom, materiál zo stavby či náčinie z rybárčiny :)

Vaničky v našej ponuke sú vyrobené z kvalitnej gumy, ktorá je však kvalitnejšia a odolnejšia ako podobné vaničky iných výrobcov. Je odolnejšia voči mechanickému poškodeniu, nedochádza k praskaniu materiálu. Kvalita materiálu zaisťuje použitie v širokom rozsahu teplôt od -40°C až do minimálne +80°C. Má značnú odolnosť voči starnutiu materiálu vplyvom UV žiarenia. Posunu prevážanej batožiny či materiálu účinne zamedzí celoplošná protisklzová vrstva s veľmi vysokým odporom pohybu. Protišmykové výstupky sú vysoké cca 4 mm, ich vrchná strana je naviac rastrovaná pre ešte väčšiu stabilitu položeného tovaru. Vysoké vrubovanie zároveň slúži ako izolátor batožiny pred prípadne vyliatou tekutinou. Gumená vanička je jednoducho umývateľná, prispôsobená pre štandardnú údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov.

 

Aktuálnu ponuku vaničiek do kufra nájdete TU► http://bit.ly/1PdX75O

 


Tel.objednávky a informácie

 
+421 905 494 510

E-mailový spravodaj

Chcete dostávať pravidelné novinky a akcie?

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Potrebujete informáciu? Napíšte nám.


captcha image